Adventure PASIRUOŠKITE NUOTYKIAMS

Kelionės motociklais palieka padangų žymes smėlyje, dulkes ant motociklo ir prisiminimus Jūsų širdyje. Nei gamta nei šalių sienos žemėlapyje negali Jūsų sulaikyti nuo aistros kelionėms su savu motociklu. Su šiais motociklais, pasaulis yra Jūsų. Kartu su visu neatrastu gamtos grožiu ir laukiančiais iššūkiais kelyje.

rinktis motociklą

Kelionės motociklais palieka padangų žymes smėlyje, dulkes ant motociklo ir prisiminimus Jūsų širdyje. Nei gamta nei šalių sienos žemėlapyje negali Jūsų sulaikyti nuo aistros kelionėms su savu motociklu. Su šiais motociklais, pasaulis yra Jūsų. Kartu su visu neatrastu gamtos grožiu ir laukiančiais iššūkiais kelyje.

R 1250 GS ADVENTURE

Naujasis BMW R 1250 GS Adventure yra sukurtas Jūsų iššūkiams. Nelygūs keliai, atšiaurios sąlygos ir patys tolimiausi tikslai nesukels problemų enduro kelionių karalienei. Didesnis darbinis tūris bei iki 100 kW išaugusi galia užtikrina dar daugiau našumo bet kuriame kelyje. Boxer variklis dirba efektyviau, yra ištvermingas, o visiškai nauja velenėlių kontrolės technologija „BMW ShiftCam“ pasiekia pakankamą našumą visame variklio sūkių diapazone ir leidžia jaustis užtikrintai bet kurioje situacijoje. Kad ir koks būtų Jūsų nuotykis, BMW R 1250 GS Adventure yra pasiruošęs jį įgyvendinti kartu.

Kaina nuo: 20 280 €

R 1250 GS

Naujasis BMW R 1250 GS: įspūdingas našumas čia dera kartu su efektyvumu. Su BMW R 1250 GS dar geriau pajusite naująjį Boxer variklį: jo darbinis tūris padidėjo iki 1254 cm3, o galia iki 136 AG. Velenėlių kontrolės sistema „BMW ShiftCam“ užtikrina nepriekaištingą galios perdavimą tiek prie aukštų, tiek prie mažų variklio apsisukimų. Nesvarbu, kur keliausite: mieste, greitkelyje ar bekelėje, kiekvienas įveiktas metras suteiks jums daugiau laisvės ir važiavimo malonumą. Naujos spalvos, įvairios techninės detalės ir įspūdinga papildoma įranga leis individualizuoti Jūsų BMW R 1250 GS charakterį.

Kaina nuo: 18 620 €

S 1000 XR

Nesileiskite į jokius kompromisus – reikalaukite visko. Niekada neišklystantis iš lenktynių linijos, kiekvieną trajektoriją įveikiantis keliais laipsniais gilesniu kampu, keliais milimetrais siauresniu linkiu. Kilometras po kilometro. S 1000 XR – tai į jokius kompromisus nesileidžiantis motociklas, įkūnijantis tobulą atletiškumo ir ilgų distancijų įveikimo galimybių derinį. Puikiomis ergonominėmis savybėmis išsiskirianti vertikali sėdynė leis sėdėti patogiai, neįsitempus, tačiau netrukdys visą dieną varžytis kiekviename vingyje ir kiekvienoje tiesioje trasoje.

Kaina nuo: 19 000 €

F 900 XR

Aukščiau. Greičiau. Toliau. Tai ne tik kiekvieno sportininko mąstysena, bet ir tikslus apibūdinimas to, ką siūlo XR modeliai: vertikali sėdėjimo padėtis, greitis, galia ir galimybė ilgai tęsti kelionę nestojant. Raidėmis XR yra žymimas į jokius kompromisus nesileidžiantis sportiškumo ir gebėjimo įveikti ilgas distancijas derinys. Kai artėsite prie kito posūkio, jūsų lūpų kampučiai kilstels į viršų. Su šiuo motociklu staiga suprasite, kad ilgos distancijos nėra pakankamai ilgos.

Kaina nuo: 12 500 €

F 850 GS ADVENTURE

Nežinomybė yra tai, kas verčia jus atsikelti, išeiti ir keliauti. Toli, labai toli. Nebūtinai vien asfaltuotais keliais. BMW F 850 GS Adventure visada pasiruošęs jūsų nuotykiams ir kelionėms į naujas, dar neužkariautas teritorijas. Jis sukurtas tikriems ieškotojams. Žmonėms, galvojantiems, kad joks kelionės tikslas nėra per tolimas ir joks nuotolis nėra per didelis. Pažinkite pasaulį su patikimu, tvirtu ir galingu kolega, kurio galimybės prilygsta Jūsų smalsumui.

Kaina nuo: 14 716 €

F 850 GS

Gyvenate vardan iššūkių. Kuomet kiti apsisuka ir grįžta, jūs – judate pirmyn. Įveikiate kliūtis paversdami jas galimybėmis. Su 21 colio priekine padanga bekele judėsite dar stabiliau. Jūsų požiūris ir smalsumas jus veda tik į priekį ir nesvarbu, kaip toli ketiname nukeliauti. Su TFT ekrano opcija galite naudotis navigacija, telefonu, medija ir kita svarbia informacija. Duomenys pateikiami aiškiai ir glaustai 6,5 colių ekrane, todėl kelionę galite tęsti nenukreipdami dėmesio nuo kelio. Taip susikoncentruosite į tai, kas svarbiausia ir nepraleisite nieko, kas driekiasi horizonte.

Kaina nuo: 13 620 €

F 750 GS

Jūsų širdis plaka BMW F750 GS ritmu. Vairuodami Enduro klasės motociklą jūs įveiksite bet kokius kelius. Pajuskite galingo variklio darbą ir mėgaukitės lengvu valdymu. Atraskite naujus pasaulius saugiai vairuodami motociklą su automatine stabilumo kontrole ASC ir su stabdžių antiblokavimo sistema ABS. Su 6,5 colių TFT ekranu galėsite stebėti, kurioje sankryžoje turite pasukti arba kas jums skambina. Duomenys pateikiami aiškiai ir glaustai – nenukreipiant jūsų dėmesio nuo kelio. Judėkite į naujų potyrių pradžią, o su dar žemesne sėdynės padėtimi tai bus išties paprasta.

Kaina nuo: 10 820 €

G 310 GS

Nuotykiai kiekvieną dieną. Būkite spontaniški, sulaužykite rutiną, kiekvieną dieną paverskite nauja patirtimi. Didžiausias kasdienos nuotykis yra už jūsų durų – prisijaukinkite jį su G 310 GS. Jis patikimai ir nerūpestingai gabens jus per miesto džiungles, užmiesčio greitkeliais, miškuose bei nelygiuose keliuose, G 310 GS kiekvienam pažada tikrą važiavimo džiaugsmą. Atpalaiduojančioje ir kiek aukštesnėje sėdėjimo pozicijoje kiekvienas iššūkis bus įveiktas idealiai. Važiuojant G 310 GS iššūkiai neprivalo būti dideli, kad juos atmintume.

Kaina nuo: 7 020 €

Registruokitės susitikimui

Dominantis motociklo modelis
R 1250 GS ADVENTURE
R 1250 GS ADVENTURE
R 1250 GS
S 1000 XR
F 900 XR
F 850 GS ADVENTURE
F 850 GS
F 750 GS
G 310 GS
Pasirinkite miestą

registracija sėkminga

Jūsų užklausa dėl dominančio motociklo modelio sėkmingai išsiųsta. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

atgal į kategoriją